• Murat Güleçyüz

Biyometrik İmza , Islak İmzadan daha güvenli


Biyometrik İmza ile Digital Dönüşüm


Hızla gelişen teknoloji insan hayatına ve iş dünyasına yön veriyor. Dijitalleşme sürecinin başrolde olduğu bu dönüşümde, gittikçe daha fazla veri ve iş süreci elektronik ortamda varlığını sürdürmeye başlıyor. Dijital dönüşümü gerçekleştirmenin ilk adımlardan birini de kâğıt evrakların dijital dokümanlara evrilmesi oluşturuyor. TechSign Biyometrik İmza çözümü kurumların dijital dönüşümünde önemli bir rol üstleniyor. TechSign Biyometrik İmza ayrıca, organizasyonlara daha fazla güvenlik, maliyetlerin düşürülmesi ve iş süreçlerinin hızlanması gibi birçok fayda sunuyor.


Bir PDF belgesi tablet , bilgisayar veya akıllı bir cep telefonu kullanılarak biyometrik imza ile imzalanabilir. Biyometrik imzayı benzersiz kılan özellikler ; İmzanın konum bilgilerini , xyz koordinatlarını , uygulanan basıncı zaman damgası ile birlikte belgenin içine kayıt eder. Islak imza kontrolünde tahmine dayalı yapılan işlemler kesinlik kazanarak daha güçlü yasal bir delil oluşturulur.


Mailbordro çalışanlarınıza gönderdiğiniz dokümanların biyometrik olarak imzalanması için gerekli olan alt yapıyı sağlar. Ücret bordrolarını veya diğer gönderdiğiniz dokümanları çalışanlarınıza imzalarak elektronik olarak saklayabilirsiniz.


Türkiye' de ücret hesap bordrolarının tesliminde ilk defa Kilimsoft Mailbordro biyometrik imza teknolojisini kullanıyor.


Ayrıntılı bilgi isteyiniz.

6 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

© 2019 Bu site Kilimsoft Bilgi İşlem A.Ş. tarafından geliştiridi.

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Instagram Social Icon